نقش هشتگ در رشد یک پست چیست؟

Auto Follow Instagram

هشتک گذاری

اگر بخواهیم تعریفی از هشتگ در اینستاگرام و البته سایر شبکه‌های اجتماعی داشته باشیم، می‌توان گفت هشتگ در واقع شبیه دسته بندی‌ها و Category است. معمولا در قسمت بالای صفحه هر سایت، دسته‌های مختلف یک سایت را مشاهده می‌کنید. با استفاده از هشتگ‌ها در پست‌های اینستاگرام هم، موضوع پست مشخص می‌شود. هشتگ ها کمک می‌کنند تا پست راحت تر در جستجوها پیدا شوند. همان‌گونه که می‌دانید برای تعیین هشتگ از علامت # استفاده می‌شود. با قرار دادن علامت # در قبل از یک کلمه، آن را تبدیل به هشتگ کرده‌اید و با اینکار برای پست خود، دسته‌بندی تعیین می‌کنید. بنا به سه دلیل زیر استفاده از این روش در مقایسه با جستجوی اکانت‌ها ارزش بیشتری دارد: فرض کنید شما در قسمت حساب‌های کاربری کلمه‌ای مانند cat را وارد کنید. با اینکار تنها صفحه‌هایی که از این کلمه در نام کاربری خود استفاده کرده‌اند و صرفا به گربه پرداخته‌اند را پیدا می‌کنید. اما با استفاده از هشتگ‌ها می‌توانید به میلیون‌ها عکس دیگری که کاربران در صفحات شخصی خود قرار داده‌اند نیز دسترسی پیدا کنید. برای برگزاری کمپین‌ها می‌توان از هشتگ‌ها استفاده کرد. هشتگ‌ها سرعت عمل بالایی دارند. در واقع با استفاده از هشتگ در اینستاگرام سریعاً می‌توان موضوعی را میان تمام کاربران جستجو کرد. فقط چند ثانیه بعد از ارسال پست با هشتگ مربوطه، نتایج آن در اینستاگرام نمایش داده می‌شود.نقش احراز هویت دو مرحله ایی در بالا بردن امنیت اکانت اینستاگرام چیست؟

Auto Follow Instagram

احراز هویت دو مرحله ایی

یکی از راه های هک شدن حساب های اینستاگرام ، استفاده کاربران از رمزهای عبور ساده و حدس زدن رمز عبور توسط هکرها بود. این به این معنی است که ساده ترین راه نفوذ به اکانت اینستاگرام ، سوءاستفاده از رمز های ساده و بی اطلاعی کاربران از مخاطرات این رمزهای معمولی است. ویژگی تایید دو مرحله ای در اینستاگرام به شما کمک می کند علاوه بر داشتن رمز عبور ، هر بار که می خواهید در اینستاگرام لاگین کنید و وارد حساب کاربری خود شوید ، یک کد تایید نیز برای ورود درخواست کنید. به بیان ساده تر اگر این ویژگی را فعال نمایید ، هر بار که بخواهید وارد اینستاگرام خود شوید یک کد تایید به شماره موبایل شما ارسال می شود که فقط با وارد کردن آن کد می توانید به حساب اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید. به این ترتیب دیگر هکر نمی تواند به کد ارسالی به موبایل شما دسترسی پیدا کند.شادوبن اینستاگرام چیست و چگونه می شود مشکل را برطرف کرد ؟

Auto Follow Instagram

shadowban

شدوبن مسدودکردن و بلاک کردن محتوای کاربرانی است که محتوایی بر خلاف قوانین اینستاگرام منتشر می‌کنند، به گونه‌ای که به کاربران نیز اطلاع‌رسانی نمی‌کند. اگر شما از طرف اینستاگرام شدوبن شده‌اید، محتوای شما برای کاربرانی که شما را فالو نکرده‌اند، از طریق سرچ هشتگ و یا اکسپلورر اینستاگرام نشان داده نمی‌شود. روی پلتفرم اینستاگرام وقتی شدوبن اتفاق می‌افتد، کاربر مطلع نمی‌شود. آن‌ها پست‌های شما را از کاربرانی که شما رو فالو نمی‌کنند پنهان می کنند، که مانعی برای رشد اکانت شما و دریافت فالوئر بیشتر می‌شود. زیرا افرادی که شما را فالو نمی‌کنند، قادر به دیدن پست‌های شما از طریق هشتگ یا اکسپلوور نخواهند بود. و تمام هشتگ‌های شما و استراتژی‌های آن شکست می‌خورد. اگر از اینستاگرام برای کسب‌وکار استفاده می‌کنید، شکست در استراتژی، می‌تواند باعث کاهش مشتری و درآمد و در نتیجه منجر به شکست بیزینس شود. چک کردن اینکه آیا پست‌های شما از طریق سرچ هشتگ به نمایش داده می‌شود، بهترین راه برای این است که بفهمید شدوبن شده‌اید یا نه. برای این کار، پست جدیدی در اینستاگرام با دو یا سه هشتگ غیر معروف در کپشن، و چند هشتگ غیر معروف در کامنت اول بگذارید. سپس چک کنید که آیا پست‌های شما برای اکانت هایی که شما را فالو نکرده‌اند از طریق هشتگ نمایش داده می‌شود یا نه. (توجه داشته باشید که اگر شما از یک هشتگ معروف استفاده کرده‌اید، احتمال اینکه آن‌ها قادر به پیدا کردن تصویر شما باشند تقریبا صفر می‌شود. بنابراین، از هشتگ‌های غیر معروف که به‌طور روزانه آپدیت نمی‌شوند برای بررسی این موضوع استفاده کنید.) به صورت شفاف مشخص نشده که شادوبن شامل چه مواردی می‌باشد، اما چیزی که راجع به آن مطمئن هستیم این است که اینستاگرام جرایمی برای کسانی که به صورت غیر عادی رفتار می کنند تعیین کرده است.
۱. از هشتگ‌های ممنوعه و منقضی استفاده نکنید.
۲. از برنامه‌های خرید فالوئر فیک استفاده نکنید.
۳. از انجام فعالیت‌های زیاد در اینستاگرام خود اجتناب کنید.
۴. به استفاده از هشتگ‌های تکراری پایان دهید.
۵. مطمئن شوید از طرف کاربران ریپورت نشده‌اید.تلویزیون اینستاگرام چیست؟

Auto Follow Instagram

IGTV

اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص اپلیکیشن اینستاگرم باشید قطعا می دانید که به تازگی قابلیتی به نام آی جی تی وی (IGTV) به آن اضافه شده که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای بالای یک دقیقه آپلود کنند. سابقا طول یک ویدیو در اینستاگرم حداکثر می توانست یک دقیقه باشد اما اکنون با ظهور IGTV این زمان از یک دقیقه به ده دقیقه برای تمام کاربران اینستاگرم و به یک ساعت برای اکانت های خاص افزایش پیدا کرده است. اگر نسخه اینستاگرم تان را به نسخه 51 ارتقا داده باشید خواهید دید که یک آیکن تلویزیون مانند به گوشه سمت راست بالای صفحه اضافه شده است. لمس این آیکن وارد بخش آی جی تی وی خواهید شد. در این بخش علاوه بر اینکه می توانید ویدیوهای بالای یک دقیقه آپلود کنید می توانید از سایر قابلیت های اجتماعی اینستاگرم همچون فالو کردن یا فالو شدن نیز بهره ببرید یا به جستجوی ویدیوهای موجود بپردازید و از تب ِ معروف ها، پربازدیدترین ویدیوهای آپلود شده را ببینید. همچنین می توانید به ویدیوها لایک بدهید یا برای آنها نظر بگذارید. البته فعلا فقط ویدیوهای عمودی در این بخش پذیرفته می شوند. یعنی شما باید موقع فیلمبرداری گوشی تان را به صورت عمودی گرفته باشید. شایان ذکر است که هر چند ویدیوها به صورت عمودی فرستاده می شوند اما در موقع نمایش به صورت تمام صفحه نشان داده می شوند و هیچ حاشیه ای برای آنها وجود نخواهد داشت. آی جی تی وی نه تنها به عنوان یک قابلیت جدید به اینستاگرم اضافه شده بلکه به صورت یک اپلیکیشن جداگانه نیز منتشر شده است. خوشبختانه اگر در اینستاگرم حساب کاربری داشته باشید نیازی به ساخت حساب کاربری جدید در آی جی تی وی نخواهید داشت و با همان حساب کاربری می توانید لاگین کنید. اگر به هر عنوان قادر به بروز رسانی اپلیکیشن اینستاگرم تان نیستید می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن آی جی تی وی به صورت جداگانه از این قابلیت استفاده کنید.